Drewniany parapet - ladny i praktyczny

Drewniany parapet - ladny i praktyczny Przypadkowo, siostra-in-law obok tej pary był w Pensylwanii uczestniczyć zjazd Kadry i płace Warszawa Longenecker gdy byliśmy w Langnau. Wymieniliśmy informacje kontaktowe, dzięki czemu możemy śledzić z nich znajdziemy informacje, które mogą być przydatne do nich. Oni uprzejmie zaproponował nam drinka z ich studni, zanim wzięliśmy krótki spacer wokół farmy, aby uzyskać kilka zdjęć. Krowy były w stodole, jak to było unseasonably gorąco, że dzień. Mleko od swoich krów jest sprzedawany w coop miejscowych rolników, które sprawia, że ??na ser. Jeśli szukasz jakiegoś autentycznego Langenegger serów, poszukaj typu Emmentaler, jak to, co oni tam. Jest sprzedawany w Stanach Zjednoczonych po prostu jako szwajcarski ser - typ z otworami w nim. Muszę przyznać, że smakowały znacznie lepiej w Langnau niż w Kalifornii.

Dom położony jest łatwą wędrówkę wzdłuż rzeki od Langnau i składa się z oryginalnego domu plus kilka dodatkowych domów i budynków gospodarczych. Znalazłem ten dom wyzwanie fotografować sama. Jest to typowy szwajcarski dom gospodarstwo ułożone z pomieszczeń mieszkalnych i stodoła pod jednym dachem. Z jednej strony jest to ziemnych ramp wchodząc na strych nad stodołą, który służy do poruszania się w tym obszarze siano dla przechowywania i stosowania w okresie zimowym.

Dach stromy według standardów amerykańskich, ale nie tak strome, jak spodziewałem się w obszarze, który ma dużą liczbę śniegu. Większość dachów w okolicy są płytki i obejmują szereg wsporników około sześciu cali, które posiadają śnieg w zimie, tak, że nie wszystkie spadają w jednym czasie. W niektórych budynkach miał prostszy układ tylko jednego zestawu nawiasach obok dolnej dachu, które odbyło się cztero calowy przewód działa przez całą długość domu - prawdopodobnie dla tego samego celu co w nawiasach w innych budynkach. Ponadto, system ten zapewne używa śnieg ocieplić dach przed zimnem.
Wpis zawdzięczamy parapety na zamówienie