Jak zbudowac drzwi

Jak zbudowac drzwi

Budowa drzwi może być praca z miłości lub po prostu pracy, jeśli ma być tylko drzwi gospodarcze. Drzwi narzędzie jest skonstruowany tak, aby wykonać proste zadanie utrzymywanie ludzi lub pomniejszyć albo gdzieś. Piękno to nie interesuje. Drzwi architektonicznych z drugiej strony może wahać się od strony młotkiem wykończenie miedzi na stałym brazylijskiego mahoniu drobno rzeźbione drzwi zwykły obliczu solidne dębowe drzwi panelu. Wszystko wymaga dużo więcej pracy, niż budować drzwi użytkowego.

Zacznijmy od budowy drzwi użytkową. Zakładając, że masz dobre parę koni widział i kilka odpowiednich narzędzi sklepowych drzwiach narzędzie jest naprawdę tylko podstawowy rama z być może LuAnn sklejki pokrycia. Umieszczenie solidną izolację wewnątrz drzwi sprawia, że ??drzwi nieco bardziej stabilne i dźwiękoszczelne, jeśli cały zespół jest sklejone. Jeśli otwierania drzwi jest trzydzieści sześć cali osiemdziesiąt cali wysoki, wykończone rama będzie nieco mniejsza o ćwierć cala. Narysuj ramkę jednego i pół cala grubości kwadratowych deski zgrane z nimi przez cztery. Spróbuj wybrać najprostsze kawałki można znaleźć. Jeśli jesteś właścicielem piły tabeli, aby stawy biodrowe dla wszystkich czterech rogach.

stawy biodrowe pozwoli znacznie silniejszy niż rama złączy doczołowych. Jeśli nie piła stół jest dostępny, herbatniki użytku mogą być podstawione. Klej i przykręcić wszystkie cztery narożniki upewniając się, że ramka jest kwadratowy. Dodaj poziomy przekrój klamra ponownie używając stawy biodrowe lub herbatników. Niech Cukrzyca Kraków zespół całkowicie suche. Teraz zainstalować LuAnn czwarta cala sklejki do jednej strony ramy. Klej i paznokci sklejki w miejscu. Dodać sztywnej izolacji do wnętrza ramy i klejem, jak również na miejscu. Teraz dodaj drugą twarzą do drzwi i ustawić zespół na bok do wyschnięcia.
Wpis zawdzięczamy PBOK Odszkodowania oddział Opole