Wybor drzwi do kuchni

Wybor drzwi do kuchni Langnau jest niewielki - może trzy lub cztery długie bloki szerokości i wzgórza wydają się bardzo blisko. Czarne i białe krowy zerwać zieleni i produkować i wspaniały dźwięk tinkling jak pasą się wokół dzwonić dzwony szyjach. Wyższe skośnych dzwonki noszone przez owce i kozy mieszanka z clunk-Clunk bong-bong dzwonów krowa co pyszne tło dla dekoracji. Jest to ostatni dźwięk słyszeliśmy jak dryfował w sen pokryte kołdrą piórko na naszej pierwszej nocy w Langnau.

Ptaki obudziła nas do cudownie zielonego świata, który jest Langnau w lecie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wspaniałe śniadanie z domowej roboty chleb i galaretki świadczone przez naszego gospodarza, Stephen. Mamy nadzieję, że chodzą do kościoła, ale okazało się, że nasza informacja była błędna i przybył zbyt wcześnie. Zamiast tego zaczęliśmy naszą pieszą wycieczkę Langnau wcześnie. Langnau jest małym miasteczkiem i szliśmy wszyscy z głównych ulic o około południa, gdy zrobiliśmy sobie przerwę na lunch podzielić mały ser tarty oraz ciasto jabłko od małego sklepu, w pobliżu centrum miasta. Do tego czasu miejscowego muzeum otworzył. Mieści się on w jednym z najstarszych domów w Langnau i jest to świetna okazja, aby rozejrzeć się w jednym z tych wspaniałych budynków i zobaczyć wszystkie fancy stolarki wykonanej przez budowniczych. http://elektrotechmed.com/lozko-rehabilitacyjne/ Jest to również wspaniałe muzeum z licznymi eksponatami stałych i obracających które przedstawiają historię Langnau i jego mieszkańców.

docent muzeum mieszka w Langnau 70 lat i zna nazwisko Langenegger bardzo dobrze. Szybko znalazłem książkę, która zawiera herby Langenegger - jeden dla osób w dolinie (Langenegg EY) i jeden dla tych, jeszcze wyżej w górach (Langenegg unter). Ona również luźno analizowany nazwę na Lange (Long w języku angielskim - wymawiane "długi" po niemiecku zbyt) i negg (wzgórze w języku angielskim - wymawiane "kark" w języku niemieckim).
Wpis zawdzięczamy https://www.metrum.poznan.pl/

Opublikowany w Okna