Zawiasy - jak o nie dbac

Zawiasy - jak o nie dbac

Pokój nie jest to pokój bez drzwi i zawiasy drzwi. Jeśli nie ma tam zawiasy trzeba albo ściany lub otwór w ścianie. Bez zawiasy nigdy nie byłby nikt tekstami piosenkę "wie, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami", bo drzwi nie mogło być zamknięte w celu tajnych rzeczy zdarzają się za nimi.

Musisz myśleć, że musi być coś, co zostało wykorzystane przed przejściem został złożony do tego, co aby dowiedzieć się więcej kliknij tu. dziś znamy jako zawiasy drzwiowe.płyty dkz Użytkownik będzie w porządku. Co było wcześniej wokół zawiasy był portiers. Były duże gobeliny, które wisiały przed wielką dziurą w ścianie. Będą blokować przedpokoju do pokoju i musiał zostać wypchnięty z drogi za każdym razem chcieliśmy iść w lub na zewnątrz.

Idąc dalej w czasie były duże kamienie, które musiałyby być zwinięte w przedniej części drzwi, a następnie odsunięty lub kawałki drewna, które były ciągnięte w przedniej części drzwi i wepchnął z powrotem za każdym razem chciał wchodzić i wychodzić. Choć nie ogólną pracę drzwi, to było bardzo niewygodne i bardzo ciężkie do zrobienia.

Te zdjęcia pokazują, dlaczego powinniśmy być wdzięczni, że w końcu ktoś wpadł na świetny pomysł, aby bardziej łatwy w użyciu dostęp do pomieszczenia, a mianowicie drzwi na zawiasach drzwiowych.

Wybór właściwego zawiasy drzwiowe

Teraz, gdy docenić wynalazek zawiasów drzwi, trzeba się upewnić, że masz prawo z nich w pracy, w domu. Po pierwsze, upewnij się, że masz wystarczająco dużo, aby wykonać zadanie, które musi być wykonane na drzwiach.

W przeważającej części będzie można wybierać pomiędzy 2 lub 3 zawiasy na większości drzwi. W niektórych przypadkach drzwi przyjdzie z określonej liczby zawiasów. W pozostałych przypadkach, należy pomyśleć o wadze drzwi przed podjęciem decyzji w sprawie liczby zawiasów, które powinny być stosowane.

Wpis zawdzięczamy Trening online

Opublikowany w Okna