Zawiasy - jak o nie dbac

Zawiasy - jak o nie dbac

Pokój nie jest to pokój bez drzwi i zawiasy drzwi. Jeśli nie ma tam zawiasy trzeba albo ściany lub otwór w ścianie. Bez zawiasy nigdy nie byłby nikt tekstami piosenkę "wie, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami", bo drzwi nie mogło być zamknięte w celu tajnych rzeczy zdarzają się za nimi.

Musisz myśleć, że musi być coś, co zostało wykorzystane przed przejściem został złożony do tego, co dziś znamy jako zawiasy drzwiowe. Użytkownik będzie w porządku. Co było wcześniej wokół zawiasy był portiers. Były duże gobeliny, które wisiały przed wielką dziurą w ścianie. Będą blokować przedpokoju do pokoju i musiał zostać wypchnięty z drogi za każdym razem chcieliśmy iść w lub na zewnątrz.

Idąc dalej w czasie były duże kamienie, które musiałyby być zwinięte w przedniej części drzwi, a następnie odsunięty lub kawałki drewna, które były ciągnięte w przedniej części drzwi i wepchnął z powrotem za każdym razem chciał wchodzić i wychodzić. Choć nie ogólną pracę drzwi, to było bardzo niewygodne i bardzo ciężkie do zrobienia.

Te zdjęcia pokazują, dlaczego powinniśmy być wdzięczni, że w końcu ktoś wpadł na świetny pomysł, aby bardziej łatwy w użyciu dostęp do pomieszczenia, a mianowicie drzwi na zawiasach drzwiowych.

Wybór właściwego zawiasy drzwiowe

Teraz, gdy docenić wynalazek zawiasów drzwi, trzeba się upewnić, że masz prawo z nich w pracy, w domu. Po pierwsze, upewnij się, że masz wystarczająco dużo, aby wykonać zadanie, które musi być wykonane na drzwiach.

W przeważającej części będzie można wybierać pomiędzy 2 lub 3 zawiasy na większości drzwi. W niektórych przypadkach drzwi przyjdzie z określonej liczby zawiasów. W pozostałych przypadkach, należy pomyśleć o wadze drzwi przed podjęciem decyzji w sprawie liczby zawiasów, które powinny być stosowane.

Wpis zawdzięczamy Trening online

Opublikowany w Okna