Jak zaprojektowac wlasne mieszkanie

Jak zaprojektowac wlasne mieszkanie

Ilekroć myślę o dowolnej konstrukcji, czy to projektowanie wnętrz i projektowania produktu, kilka rzeczy bardzo naturalnie pojawią się w moim umyśle. Są to w formie pytania.

Najlepsze jest to, odpowiedzi na te pytania mogą prowadzić do bardzo udanej konstrukcji w sobie. Zobaczmy, jak to zrobić.

Jeśli Mam zamiar zaprojektować mebel, powiedzmy, podwójne łóżko, natychmiast zacznę odnoszące się do tego, co już wiemy o podwójne łóżka, niektóre Obrazek / Już widać, coś widziałem w jakimś sklepie meblowym, etc. ..Then zaczynam myśleć o tym, co materiał powinien o tym myślę, budżetu, wymiary, grupy wiekowej ludzi, którzy będą go używać, itp ... Jeśli odpowiedź na te pytania jedno po drugim na papierze, dostaniesz projekt procesu projektowego, tak aby można było przekształcić w do rysunków technicznych, ze wszystkimi szczegółami, stolarskich i wreszcie produktu.

Wśród powyższych kwestii niektóre są bezpośrednio związane z funkcją podwójnego łóżka w meblu.

Co to znaczy?

Gdy zadaję sobie pytanie, jakie powinny być wymiary podwójnym łóżkiem? Mam bardzo mało swobody decyzji, wymiary łóżka, ponieważ istnieją pewne normy, których należy przestrzegać, aby służyć to podstawowa funkcja i to jest komfort.

Ale co, jeśli powiem, że będę ogólną powierzchnię łóżku sam, ale sprawiają, że runda w planie. Będzie ok ..

Teraz tutaj staram się osiągnąć zarówno funkcjonalność i estetykę, nie rezygnując z komfortu osoby, która będzie z niego korzystać.

Więc podczas każdego procesu projektowania nie będzie czasy, kiedy projektant trzeba podjąć pewne decyzje, gdzie musi zachować bok swoje najdziksze pomysły i zwrócić uwagę, aby funkcjonować jako pierwszy.

< http://ogrodytarnow.pl/pl/ofertap>Dlatego prawdziwy sukces projektu projektowania wnętrz jest dobra równowaga między funkcjonalności i estetyki.

Wpis zawdzięczamy drzwi zewnętrzne gdynia