Jak zaprojektowac wlasne mieszkanie

Jak zaprojektowac wlasne mieszkanie

Ilekroć myślę o dowolnej konstrukcji, czy to projektowanie wnętrz i projektowania produktu, kilka rzeczy bardzo naturalnie pojawią się w moim umyśle. Są to w formie pytania.

Najlepsze jest to, odpowiedzi na te pytania mogą prowadzić do bardzo udanej konstrukcji w sobie. Zobaczmy, jak to zrobić.

Jeśli Mam zamiar zaprojektować mebel, powiedzmy, podwójne łóżko, natychmiast zacznę odnoszące się do tego, co już wiemy o podwójne łóżka, niektóre Obrazek / Już widać, coś widziałem w jakimś sklepie meblowym, etc. ..Then zaczynam myśleć o tym, co materiał powinien o tym myślę, budżetu, wymiary, grupy wiekowej ludzi, którzy będą go używać, itp ...https://wfw.com.pl/strony/wydaj-ksiazke/ Jeśli odpowiedź na te pytania jedno po drugim na papierze, dostaniesz projekt procesu projektowego, tak aby można było przekształcić w do rysunków technicznych, ze wszystkimi szczegółami, stolarskich i wreszcie produktu.

Wśród powyższych kwestii niektóre są bezpośrednio związane z funkcją podwójnego łóżka w meblu.

Co to znaczy?

Gdy zadaję sobie pytanie, jakie powinny być wymiary podwójnym łóżkiem? Mam bardzo mało swobody decyzji, wymiary łóżka, ponieważ istnieją pewne normy, których należy przestrzegać, aby służyć to podstawowa funkcja i to jest komfort.

Ale co, jeśli powiem, że będę ogólną powierzchnię łóżku sam, ale sprawiają, że runda w planie. Będzie ok ..

Teraz tutaj staram się osiągnąć zarówno funkcjonalność i estetykę, nie rezygnując z komfortu osoby, która będzie z niego korzystać.

Więc podczas każdego procesu projektowania nie będzie czasy, kiedy projektant trzeba podjąć pewne decyzje, gdzie musi zachować bok swoje najdziksze pomysły i zwrócić uwagę, aby funkcjonować jako pierwszy.

< p>Dlatego prawdziwy sukces projektu projektowania wnętrz jest dobra równowaga między funkcjonalności i estetyki.

Wpis zawdzięczamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *