Stolarstwo - kiedys i dzis

Stolarstwo - kiedys i dzis Inną ciekawą rzeczą w niektórych dachów i domów - budowniczowie czasem umieścić swoje odszkodowanie za śmierć inicjały oraz datę budowy na dachu przy użyciu różnokolorowych płytek. Inne malowane tę informację pod okapem lub na powierzchni budynku pod okapem.

Dom Langenegger nie jest tak luksusowy jak niektórzy w mieście, ale jest duża i obejmuje wymyślnej stolarkę że widzieliśmy powtarzany wewnątrz muzeum, na zadaszonym mostów i innych miejscach w okolicy.zapoznaj się z naszą ofertą Główna konstrukcja wydaje się być duże belki dokładnie połączone ze sobą w odpowiednim kątem, tak aby uzyskać silniejszy, większą wagę kładzie się na nich - i przechowywane wraz z drewnianymi kołkami. Z jednej most w pobliżu miasta widzieliśmy metalową spinania, który wydaje się, że zostały dodane później.

Działalność ośrodków hodowlanych wokół krów mlecznych. Było duże pole kukurydzy zasadzone w pobliżu domu wraz z zadbanym ogrodem, który wydaje się uświetnić każdy dom widzieliśmy w Szwajcarii. Wzdłuż podjazdu podejścia do gospodarstwa istnieją pewne wiśnie z najczęściej zielone owoce dopiero zaczynają się różowe w miejscach. Resztę hodowli wydaje się być w trawie. Mój przyjaciel John Garland w Oklahomie nazwałbym ogrodzenia ogrodzenia "psychologiczne" - nie wiele z bariera dla zwierzęcia, które chce się. Zauważyliśmy, że wiele ogrodzenia wydaje się być tymczasowe i zelektryfikowana, tak że krowy mogą być łatwo przeniesione do świeżej trawy, ile potrzeba. Widzieliśmy nawet jeden płot elektryczny podłączony do panelu słonecznego wysoko w górach długi pociągu jazdy od Langnau. Z szacunku dla czasu i przestrzeni przez obecnych okupantów, tylko krótko przebywał.

Wróciliśmy do naszego hotelu poprzez ścieżce idzie wzdłuż rzeki i zatrzymał się na odpoczynek w cieniu starego mostu pokryte. Byliśmy znowu i szczęśliwy wyczerpane na dotarcie do spełnienia naszych dalekich krewnych i zobaczyć stary dom.

Wpis zawdzięczamy