Drzwi do lazienki

Drzwi do lazienki I nie były w stanie potwierdzić słowa "negg 'wszędzie - ale to co powiedziała. Książka obejmuje również oświadczenie ", Ulrich von Nieruchomości Łódź Langnau, wanderte 1748 nach Pennsylvanien [USA] Aus (61) Faust", który z grubsza tłumaczy, że Ulrich Langenegger wyemigrował do Pensylwanii w Stanach Zjednoczonych w 1748 roku To jest nasz przodek Ulrich Langenegger Sr. książka nie daje dalsze źródło informacji. Z mapy, Langenegg Unter chodzi tylko o podwyżkę 30 minut się na wzgórze z muzeum i Langenegg Ey jest około mili w dół rzeki od Langnau. Ponieważ Unter były własnością kogoś innego niż Langenegger przez wiele lat, postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej na nieruchomości Ey w dolinie, aby zobaczyć, czy możemy przynajmniej uzyskać obraz domu i być może, jeśli byliśmy naprawdę szczęście, spotkać dalekiego krewnego.

Margaret i szedłem wzdłuż rzeki, gdzie wielu mieszkańców zostało przerwę od normalnego życia, aby się ochłodzić. Byliśmy mile zaskoczeni liczbą objętych mostów w okolicach Langnau - wszystko wciąż jest używany. Mamy nawet pojechaliśmy nad jednym obrzeżach Langnau.

Drzwi do lazienki

Podobnie jak zbliżaliśmy się do długiego podjazdu do domu Langenegger dwie kobiety podszedł od rzeki i jeden z nich mówił po angielsku. Powiedziała nam, że jesteśmy we właściwym miejscu i że rodzina Langenegger żyli tutaj. Zaproponowała, aby eskortować nas do prawej domu w grupie kilku domów i budynków znajdujących się na terenie obiektu. Z wesoły niemieckiego "Woo hoo" zawołała do ludzi wewnątrz i wprowadził nas do mojego 9 kuzyna, który mieszka w domu, w którym Ulrich Langenegger Starszy urodził się w 1664 roku (w tym samym jednego wymienionego w książce, która wyemigrowała do Pensylwanii).

Drzwi do lazienki

Nasze nowe odkrytej kuzyni byli łaskawi i przywitała nas serdecznie, mimo że po prostu pojawił się w ich najbliższym otoczeniu po ponad 250 lat bez karty Boże Narodzenie! Mieliśmy krótką rozmowę o rodzinie i oglądać niektóre z informacji, że mieli tam.
Wpis zawdzięczamy Trener personalny metamorfozy