Jak tanio kupic drzwi

Jak tanio kupic drzwi

Są to "ogólne narzędzie 'belki z Malezji, porównywalne z ogólnymi drewna użytkowych w klimacie umiarkowanym; Jednakże ostatnie są głównie iglaste (iglaste). W uzupełnieniu do ogólnych celów użytkowych wiele z tych lekkich Hardwoods są doskonałe do pracy wysokiej klasy stolarki, meblarstwo, meble, panele dekoracyjne, itp Choć naturalnie nie wytrzymała w tropikalnym klimacie, niektóre są dość trwałe w regionach o klimacie umiarkowanym.na mojej stronie więcej informacji Pod warunkiem, że zostaną podjęte odpowiednie środki ostrożności przed atakiem środków niszczenia drewna, twardego drewna Światło jako całość zrobić bardzo zadowalające belki dla budownictwa ogólnego, nawet gdy są stosowane w klimacie tropikalnym.

HEAVY HARDWOODS

Są ciężkie lub bardzo ciężkie belki konstrukcyjne począwszy gęstości od około 800 do 1120 kg. na cu. m. w wieku 15 lat za wilgotności procent. Są naturalnie trwałe, ponieważ polecany tłumacz przysięgły arabskiego zawierają w swoich tkankach niektóre toksyczne materiały, na przykład alkaloides lub inne substancje odstraszający czynnikami niszczącymi drewno i dlatego mogą być bezpiecznie stosowane bez środka konserwującego leczenia nawet na stanowiskach narażonych na działania grzyba lub termitów; Miękisz tych belek, jednak nie jest trwałe.

Jest w nim cztery główne podsektory dla przemysłu drzewnego w Malezji: -

1. Tarcica

2. ze sklejki i płyt, które zawierają produkty sklejki i innych odtwarzanych produktów, takich jak panel / wiórowych płyt wiórowych / płyty pilśniowej.

3. Listwy i budowniczych ciesielskie i stolarskie (BJC), takie jak drzwi / okien i ich elementów, paneli i Deska podłogowa / parkiet.

4. meblowych i mebli elementy.

Przemysł jest głównie własnością Malezji i szacuje się, że 80% firm na bazie drewna są małe i średnie przedsiębiorstwa. Większość dużych tartakach forniru i sklejki młyny znajdują się w Sabah i Sarawak.Mills w Sabah i Sarawak wykorzystują gatunki drewna tropikalnego do produkcji tarcicy, forniru, sklejki i innych wyrobów fornirowanych płyt. Ponad 45 procent z młynów sklejki i 60 procent wyprasek młynów znajdujących się w Sabah i Sarawak. W dalszych młyny produkcyjne do produkcji płyt pilśniowych, BJC jak również meble i elementy meblowe zlokalizowane są głównie w Półwyspu Malajskiego. Te młyny głównie wykorzystują kauczukowe, które pochodzą ze zrównoważonych upraw.

Wpis zawdzięczamy