Wybor drzwi do salonu

Wybor drzwi do salonu

Niedawno odwiedziłem Langnau, Berno i spędził dwa dni zanurzone we wszystkim Langenegger. Moja żona i ja przyjechaliśmy na stacji kolejowej Langnau w dniu 25 czerwca 2004 roku, wyczerpany z długim locie z San Francisco. Gdy wyszliśmy z dworca kolejowego byliśmy natychmiast uderzyło wyjątkowy charakter tego obszaru.

Poza dworca kolejowego są resztki brukowanej ulicy, teraz poprawione przez asfalt.aluminium 6082 Wszędzie szukaliśmy były piękne domy i budynki szwajcarskie - wiele z nich setki lat - a wszystko kolorowo ozdobione różowe i czerwone begonie umieszczonych w skrzynkach kwiatowych pod każdym oknem. Jak okazało się później, Emmentaler jest także wonderland krytych mostów, przyjaznych ludzi, wieże kościoła z szwajcarskich zegarków oraz dzwonków, tinkling dzwonki krów - wszystko, czego spodziewać się Szwajcaria.

Jak weszliśmy do naszego hotelu w Bareau zauważyliśmy jak przyjazny i uprzejmy miejscowi są - ". Guten Morgen" zatrzymując się, aby pozwolić nam przejść przez ulicę i uśmiecha się jak mijaliśmy z dziećmi "Hallo" lub Miasto jest usiany długich zbiorników kamienia z wody oraz rozpryskiwania się na jednym końcu i opróżniania z drugiej. Wyglądają coś takiego zbiornika kamienia koni. Są one dostępne dla każdego, kto chce drinka z wody studziennej.

Po tym, jak osiadł w naszym pokoju w Landgasthof Hotel Adler, właściciel uprzejmie zaprosiła nas na krótkiej przejażdżce na wieś, gdzie widzieliśmy więcej pięknych domów i pastwiska. Po powrocie poprosiliśmy kilku mieszkańców w hotelowej restauracji o gospodarstwie Langenegger i mieli niezły ubaw. Okazuje się, że istnieje wiele Langeneggers tam i nie znasz nazwy ludzi, którzy żyli w oryginalnym domu, że przyszedł zobaczyć.

Wzgórza są około 1200 stóp nad dnem doliny i bardzo zielony z trawy i zalesionych obszarów widocznych z każdego miejsca w mieście.
Wpis zawdzięczamy